10 průmyslových odvětví s nejvíce volnými pracovními místy | Osobní finance

0
10 průmyslových odvětví s nejvíce volnými pracovními místy |  Osobní finance

– Počet volných pracovních míst v červnu 2022 (předběžný): 459 tis

— Změna od června 2021: +17 %

– červen 2022 nájmy (předběžně): 220 tis

— Změna od června 2021: -9 %

“Další služby” je a univerzální kategorie vytvořené BLS pro pracovní místa, která se jinde nezapočítávají. Podle úřaduzahrnují opravy zařízení a strojů, propagaci nebo správu náboženských aktivit, poskytování grantů, advokacii a poskytování různých služeb, jako je chemické čištění a praní prádla, osobní péče, péče o smrt, péče o domácí mazlíčky, úpravy fotografií, dočasné parkování a seznamování.

Zasáhla pandemie COVID-19 podniky osobní péče obzvláště těžké, protože mnoho lidí se vyhýbalo úzkému kontaktu a vlády zavedly příkazy a omezení zůstat doma. I když se podniky znovu otevíraly, jejich kapacita byla často omezená.

Nyní se očekává, že toto odvětví mezi lety 2020 a 2030 poroste o více než 8 %, což je téměř pětkrát rychleji než průměrný růst veškeré zaměstnanosti – a to nezahrnuje obnovu pracovních míst ztracených během pandemie. Mezi přispěvatele za růstem patří poptávka po službách, zvláště když se lidé viděli na hovorech Zoom; více zákazníků, zejména mezi muži; a nové služby, od tetování obočí po odstranění tetování.

podobné příspěvky

Leave a Reply