Dluhopisy I: Garantovaný 9,62% výnos – ale má to háček | Osobní finance

1
Dluhopisy I: Garantovaný 9,62% výnos – ale má to háček |  Osobní finance

Spořicí dluhopisy řady I, pro mnoho Američanů lépe známé jako dluhopisy I, vám mohou pomoci získat vynikající výnos z vašich úspor, aniž byste podstupovali nadměrné riziko. Existuje však několik velkých upozornění, kterých byste si měli být vědomi před nákupem dluhopisů I, jak v tomto videu vysvětluje certifikovaný finanční plánovač® Matthew Frankel.

10 akcií, které se nám líbí lépe než Walmart

Když má náš oceňovaný tým analytiků tip na investování, může se vyplatit poslouchat. Koneckonců, newsletter, který provozují více než deset let, Motley Fool Stock Advisorztrojnásobil trh.*

Právě odhalili, v co věří deset nejlepších akcií aby investoři kupovali právě teď… a Walmart nebyl jedním z nich! To je pravda – myslí si, že těchto 10 akcií je ještě lepší nákup.

Skladový poradce se vrací k 14. 2. 2121

Matthew Frankel, CFP, je přidruženou společností The Motley Fool a může být kompenzován za propagaci jejích služeb. Pokud se rozhodnete přihlásit k odběru prostřednictvím fool.com/frankelvydělá nějaké peníze navíc, které podporují jeho kanál. Jeho názory zůstávají jeho vlastní a nejsou ovlivněny The Motley Fool.

podobné příspěvky

Leave a Reply